Downmall Poland
29.01.2015

Pro letošní rok si pořádající agentura Eastern Gravity připravila novinku, která nese název Downmall Tour 2015 a čítá 3 závody, které se jedou v Polsku, Německu a finálové kolo se pojede v České republice v obchodním centru Arkády v Praze.

Michal Prokop se hodlá účastnit všech závodů série, kde je jedním z favoritů. "Downmall je pro mě vždycky zpestření zimní přípravy, ale letos je to už plnohodnotná série. V Polsku byla trať kratší, než jsme zvyklí z Prahy. Byla zde spousta uzavřených zatáček, kde se mohlo chybovat a člověk na tak krátké trati jednoduše nesmí chybovat, aby se dostal na bednu. V každé jízdě jsem postupně přidával tempo. Ve finále mi sice první místo uteklo o gumu, ale i tak jsem spokojený. Druhé pokračovní v Berlíně se neslo ve stejném zavodním tempu. "Bohužel moje finálová jízda nevyšla podle představ a tak na me zbyla bramborová medaile."

Závod v obchodním centru je rychlý sprint na krátkou vzdálenost. Co se týká rychlých cukrů, tak mezi jednotlivými jízdami používám Carbosnack, který mi maximálně vyhovuje na doplnění energie. Jinak během dne používám energetickou tyčinku Voltage Energy Cake s kofeinem," podělil se Michal o zážitky ze závodu i recept na skvělou fyzičku.

Třetí kolo Downmall Tour v Praze je na programu v sobotu 31. ledna.

i1766398dypge02qwq1r10_large.jpg

i1766391cjf4dz08f5ce17vorbeianunterwsche_modellenunddamenstrumpfhosen_michalprokoplarge.jpg

i20.jpg