SSES #6 Leogang
21.09.2015

Leogang byla poslední zastávka Specialized-Sram Enduro Series, kde se rozhodovalo o celkové tituly. Po závodech na Špičaku na mě dolehla únava ze sezóny a v podstatě celý týden před Leogangem jsem proležel v posteli a snažil se dát dohromady.

Forma tedy na Leogang né uplně ideální. Naštěstí pro mě transfery jednotlivých erzet nebyly nijak drastické, hodně nám pomohli lanovky, nicméně erzety většinou začínající ve 2000m, to už bylo horší. Do toho předpověd slibovala vytrvalý noční déšť, takže opět na blátě. Je někdy vůbec v Legu hezky? V neděli tedy start za mírného deštíku a vlezlé zimy rovnou do nejvíc šlapací erzety, kde jsem asi po 300m nechal plíce. 5 erzet bylo pro mě opravdu náročných, na kole jsem se po nemoci necítil ideálně, chyběla potřebná síla, ale v cíli to dalo na neuvěřitelné 2. místo!!

V celkovém pořádí jsem tak udržel první místo v celém seriálu!! Letos to byla opravdu náročná sezóna a jsem hlavně rád, že se mi dařilo oproti minulým letům dokončovat závody. V enduru člověk neví kdy ho postihne nepříjemný pád nebod defekt.

 

leogangpodium.jpg

leogamp9.jpg

leogakraj.jpg