Treuchtlingen
21.04.2015

Úvodní závod Specialized-SRAM Enduro Série hostil německý Treuchtlingen již po třetí. Přesně 550 jezdců z 12 zemí se sešlo na startu, aby si to rozdalo v sedmi erzetách na 32 kilometrech.

Treuchtllingen mám rád, organizátoři tu vždy vykouzlí hodně zábavné traily! Závod byl opravdu náročný, jelikož jsme startovali až v poslední vlně a 500 závodníku před námi z trailů udělalo nepředvídatelné oraniště. Snažil jsem se jet opatrně, ale na maximum. Malé záváhání přišlo jen v třetí erzetě, kdy jsem vyjel ze stopy, jinak jsem nechyboval. V cíli jsem byl celkem překvapený, když jsem vyhrál skoro o 8 vteřin, připadalo mi, že jedu pomalu.

"The first race of Specialized-SRAM Enduro Series was held at Treuchtlingen, Germany. Thanks to the previous week’s summer-like weather conditions, the track apperared dry and dusty. So the 32km with 7 stages was really tought.
But I enjoyed the weekend, try to race smart and fast so I was super stoked to get my first win of season!